O nás

Krasotinka.cz je rodinná firma. Tvoří ji Lada a Martin. Lada výrobky navrhuje, Martin realizuje. Najdete nás v Moravském krasu, hned vedle propasti Macocha. Název Krasotinka v sobě spojuje místo, odkud pocházíme a kde žijeme – Moravský kras. Dále to, o co usilujeme – tvořit krásné věci.

Vše začalo tak, že si tvořivá Lada přála netradiční dřevěné dekorace pro své výtvarné a dekorační počiny. Měly být hladké k malování, natírání, lakování, decoupage, tak i ozdobné, určené ke konečnému použití a zavěšení. Nabídka byla u nás v té době nijak výrazná a proto jsme zakoupili CO2 laser a začali je vyrábět sami. Výsledky práce nás příjemně překvapily a potěšily natolik, že jsme se rozhodli o ně podělit s Vámi.

První výřezy vznikly v průběhu roku 2013 a byly zpočátku výhradně nabízeny přes fler.cz. S přibývajícími motivy, potřebou zkvalitnění služeb a touhou nabídnout výrobky za výrobní ceny, vznikl tento internetový obchod.

Výřezy jsou z drtivé většiny autorskou tvorbou Lady. Navrhuje si je s tužkou v ruce a kreslí na papír. Z papíru je Martin převede do počítače a pak na CO2 laser. Oba se snaží, aby výrobky byly takové jiné, poetické, nevšední. Do zákulisí vzniku a výroby našich dřevěných dekorací můžete nahlédnout na našem blogu.

Našim cílem je

Proč nakoupit právě u nás?

 

Budeme rádi, když Vás naše výrobky zaujmou, zútulní Váš domov a inspirují při kreativní tvorbě.

Nově se můžete stát naším fanouškem na facebooku.

Lada (a Martin)

Krasotinka.cz © 2024